Blog o technice


 Vše, co víme o připravovaném mobilu Apple iPhone 8

Letošní rok na podzim se řada natěšených fanoušků dočká nového mobilního telefonu Apple iPhone 8. S napětím se očekává, co zajímavého nabídne připravovaný nástupce modelu iPhone 7 a 7 Plus. Jedná se navíc o výroční model, který vychází přesně po 10 letech od uvedení prvního iPhonu.

Soudě podle uniklých fotografií ochranných krytů, ale i výrobních forem ze května 2017, se předpokládá, že nový iPhone 8 bude mít i přes obří 5.8" displej pouze nepatrně větší tělo, než současný Apple iPhone 7. S ohledem na velikost úhlopříčky pomůže kompaktním rozměrům nový typ OLED displeje, který by měl sahat až k samotným okrajům ocelového rámu. Navíc na displeji už nejspíše nenajdete ikonické domovské tlačítko Home button.

Vše, co víme o připravovaném mobilu Apple iPhone 8

Výrazným designovým prvkem bude i vertikální umístění dvojice fotoaparátů s LED bleskem. Uvnitř iPhone 8 najdete výkonný procesor Apple A11 a zajímavou novinkou by mělo být i bezdrátové nabíjení, které umožní zadní skleněná plocha. Mezi stále otevřené otázky patří ta, zda se Applu nakonec povede integrovat čtečku otisků prstů přímo do displeje, který bude zabírat podstatnou část přední strany, nebo senzor Touch ID bude umístěn v zadní části těsně pod logem nakousnutého jablka.

Smartphone bude samozřejmě pohánět i nově ohlášený operační systém iOS 11 s inovovaným designem a řadou zajímavých funkcí. V každém případě si na oficiální informace o výročním Apple iPhone 8 musíme počkat do září 2017.

První mobilní telefon Apple iPhone (2G) přišel na trhu v roce 2007 a ihned po svém představení způsobil v mobilním světě malou revoluci. Steve Jobs vytušil správný směr budoucích telefonů a nabídl uživatelům jedinečný a multifunkční přístroj s intuitivním, ale i dokonale svižným ovládáním.

Vzájemně porovnejte základní vlastnosti, ale i důležité parametry mobilního telefonu Apple iPhone 8 s některým ze současných smartphonů na trhu. Na webu MegaDuel jednoduše srovnáte všechny telefony značky Apple. Mimo srovnání mobilů najdete na stránkách i užitečné odkazy na recenze a testy.

Srovnání mobilních telefonů

Témata / Mobily / Apple


Novější článek / Starší článek

Copyright 2012 - 2017 MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O blogu