Blog o technice


 Znovuzrozená Nokia 3310 je beznadějně vyprodaná

V nedávném článku jsme informovali o znovuzrozeném mobilním telefonu Nokia 3310 (2017). Jde o novou verzi dříve oblíbeného mobilu, který po roce 2000 patřil mezi nejpopulárnější přístroje nejen na českém, ale i zahraničním trhu. Do prodeje se inovovaný model dostal koncem května 2017, ale již během prvních hodin výrazně předčil očekávání prodejců a první dodávka byla beznadějně vyprodaná.

V současné době si můžete reinkarnaci tlačítkového mobilního telefonu Nokia 3310 zatím předobjednat v ověřeném e-shopu Alza s tím, že se do prodeje pravděpodobně dostane v průběhu měsíce června. Cena tohoto inovovaného modelu se pohybuje kolem 1 590 Kč. Nejlevnější cenu na trhu pak najdete v nákupním rádci Heureka, kde máte na výběr z desítek internetových obchodů.

Znovuzrozená Nokia 3310 je beznadějně vyprodaná

Porovnat ceny na Heureka.cz | Koupit na Alza.cz

Většina zákazníků si legendární mobil Nokia 3310 (2017) aktuálně zakoupila z nostalgie jako záložní telefon vedle pokročilého smartphonu, nebo jako běžný a nenáročný přístroj pro jeho jednoduché ovládání a vysokou výdrž baterie na jedno nabití, která se běžně pohybuje kolem jednoho týdne běžného provozu.

Nokia 3310 je nově vyrobena pod hlavičkou finské společnosti HMD Global, která v současné době po firmě Microsoft vlastní práva na používání legendární značky Nokia. V tomto roce se pod značkou Nokia můžete zároveň těšit i na pokročilé smartphony s operačním systémem Google Android.

Vzájemně porovnejte základní vlastnosti, ale i důležité parametry mobilního telefonu Nokia 3310 (2017) s některým ze současných tlačítkových telefonů dostupných na našem trhu. Na stránkách MegaDuel mezi sebou jednoduše srovnáte obyčejné mobily značky Nokia s klasickou konstrukcí.

Srovnání mobilních telefonů

Témata / Mobily / Nokia / Retro


Novější článek / Starší článek

Copyright 2012 - 2018 MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O blogu